Miłość w powieściach Sparksa

Miłość w powieściach Sparksa

Nicholas Sparks już nie raz udowodnił, że ma doskonały talent literacki, a o miłości może pisać w najróżniejszy sposób. I to w wyjątkowo zachwycający sposób. Każda premiera jego książki oczekiwana jest przez wiele osób, którzy stoją w długich kolejkach po to, aby i dla nich nie zabrakło jego dzieł literackich. Jego książki sprzedały się na całym świecie w ponad 105 milionowym nakładzie. Jest to jeden z najlepszych autorów w ostatnich czasach, który zaprasza nie tylko do czytania swojej najnowszej książki Powrót ze strony www.taniaksiazka.pl, ale również do innych dzieł ze swojego dorobku.

Lekarz i dwie kobiety

Trevor to bohater “Powrotu”, który wraca do domu, gdzie kiedyś spędzał dużo czasu. Lekarz ma nadzieje, że pobyt w domu położonym na uboczu pozwoli mu podreperować swoje zdrowie. Nie ma ochoty na żadne kontakty sąsiedzkie, ale los chce inaczej. W szczególności, że stawia on na jego drodze zjawiskową piękność – Natalie. Kobieta jest nie tylko piękna, ale również inteligentna i ma bardzo ciekawy zawód. Jest zastępcą szeryfa. Trevor był święcie przekonany, że nigdy nie będzie kochał, a tu się zmieniła sprawa. Tylko, że jak łatwo się domyślić – droga do miłości nie jest dla nich usłana płatkami róż. Raczej kolcami. Do tego Trevor chce wyjaśnić dziwną śmierć swojego dziadka. To po nim otrzymał dom, gdzie teraz mieszka. Odpowiedź na jego pytania może znać pewna nastolatka, która nie jest chętna do ich udzielenia. Trevor będzie musiał popracować nad tym, aby zdobyć jej zaufanie. Tylko, że nie będzie to łatwe wyzwanie dla niego. Czy uda mu się zdobyć serca Natalie i tej młodej dziewczyny? Aby tego dokonać, bohater będzie musiał cofnąć się kilka kroków wstecz, aby móc życie rozpocząć od nowa.

Jak odzyskać miłość?

“Ślub” – kolejna, genialna powieść Sparksa – to jakby kontynuacja debiutanckiej książki pt.”Pamiętnik”. Kto jeszcze nie poznał Allie i Noah, ten nawet nie wie co traci. Bohaterem “Ślubu” nie są oni, ale ich zięć – Wilson Lewis. Mężczyzna może pochwalić się trzydziestoletnim stażem małżeńskim, ale co mu po tym, jak czuje, że z żoną się już nie dogaduje. Znikła miłość, ogień, namiętność, pożądanie. Tylko, że Wilson wcale nie chce rozwodu. Chce, aby pomiędzy nim i żoną pojawiło się to “coś” co sprawiło, że 30 lat wcześniej zdecydowali się na małżeństwo. W szczególności, że właśnie zbliża się ich rocznica ślubu. Plany Wilsona zostają przekreślone, ponieważ ich córka sama zaczyna planować zamążpójście i to w ten dzień, kiedy rodzice mają akurat swoją rocznicę.

 

Błażej