Książki od Nicholasa Sparksa

Książki od Nicholasa Sparksa

Książki od Nicholasa Sparksa są naprawdę dobre. Nie jest to opinia jednej osoby, ale wielu. Dowodem na to jest chociażby fakt, że książki tego autora zawsze znaleźć można na listach bestsellerów. Inne pozycje już dawno odchodzą w niepamięć, a to co tworzy ten autor jest naprawdę niesamowite. Jest w nich coś takiego spokojnego, coś dającego nadzieję, że czyta się je z wielką przyjemnością. “Powrót” (https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/powrot-nicholas-sparks) to jedna z najnowszych książek tego autora. Ale są też inne, które pozwalają na to, aby uprzyjemnić sobie wolną chwilę.

“Ostatnia piosenka”

Ronnie jest bardzo zła, Była przyzwyczajona do czegoś zupełnie innego, co teraz jej zostało odebrane. Dziewczyna była święcie przekonana, że wakacje będzie mogła spędzić w swoim domu, w wielkim mieście, gdzie nie brakuje głośnych imprez i wielkich klubów tanecznych. Jej plany zostały przekreślone przez przymus. Dziewczyna zostaje wysłana na okres wakacji do ojca, do małego miasteczka w Karolinie Północnej, gdzie dziewczyna kompletnie nie może się odnaleźć. Atmosfera w tym miejscu może i jest przyjemna, ale Ronnie kompletnie nie może jej zrozumieć. Przyzwyczajona jest do zupełnie czegoś innego. No i ojciec. Ronnie ma do niego ogromny żal za to, że opuścił rodzinę i przeprowadził się do miejsca, które wydaje się zapyziałą dziurą dla bohaterki. Wszystko wskazuje na to, że będą to dla niej najgorsze wakacje w życiu. Czy stanie się coś, co sprawi, że myślenie dziewczyny kompletnie się zmieni? Może pojawi się anioł, który da jej nadzieję, że nie wszystko musi być tak złe, jak o tym myślimy?

“Powrót”

Trevor nigdy nie myślał, że będzie musiał wrócić do miejsca, gdzie się kiedyś wychowywał. Ale musi znaleźć dla siebie miejsce, gdzie będzie mógł wrócić na nowo do pełni sił. Wybiera więc dom, który odziedziczył po swoim dziadku. W małym miasteczku, gdzie każdy siebie zna Trevor chce mieć święty spokój, który zostaje zburzony przez Natalie. Młoda zastępczyni szeryfa robi na nim imponujące wrażenie. Trevor czuje, że może jeszcze nie ma nic straconego, a on dowie się czym jest tak naprawdę miłość. Tylko, że coś kładzie się cieniem na jego związek z Natalie. Czy faktycznie szczęście będzie im pisane? Mężczyzna będzie miał jeszcze jedną sprawę do wyjaśnienia z pewną młodą osóbką, która może coś wiedzieć o jego dziadku. A dokładnie o jego śmierci. Tylko w pierwszej kolejności Trevor będzie musiał dowiedzieć się, jaki jest dobry sposób na dogadanie się ze zbuntowaną młodzieżą, która ma zupełnie inne podejście do życia.

 

Błażej